Керуючий партнер, адвокат

Спеціалізація: кримінальне право та процес, перевірки органами державної влади, медіація

Освіта: магістр права, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Досвід роботи: 13 років

Цілеспрямований керівник, лідер, блискучий наставник, професіонал з нестандартним мисленням.

Надаючи правову допомогу у сфері кримінального права і процесу, орієнтується на ефективну роботу, спрямовану на результат.

Член Асоціації правників України, включена до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Поєднує практичну діяльність з нормопроектуванням – є співавтором низки проектів нормативно-правових актів.

Брала участь у тренінгах, організованих Координаційним центром з надання правової допомоги, Радою Європи та Українською фундацією правової допомоги. Пройшла курс тренінгів та отримала статус адвоката-тренера. Як адвокат-тренер проводила каскадний тренінг для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів».

Була слухачем на семінарі «Успішне звернення до Європейського суду з прав людини: від теорії до практики» у м. Страсбург, що був організований Європейським Центром правового співробітництва (СЕCJ) та Радою Європи.

Має сертифікати про участь у заходах підвищення кваліфікації адвокатів, організованого Радою адвокатів міста Києва і Центром стажування та підвищення кваліфікації адвокатів, на теми: «Експертизи та дослідження об’єктів інтелектуальної власності, практичні питання їх використання в адвокатській практиці», «Особливості захисту при обранні та зміні запобіжного захисту адвокатам, суддям, прокурорам, неповнолітнім, іншим вразливим категоріям та при спеціальному досудовому розслідуванні», «Банківські спори. Нові тенденції», «Господарські злочини».